Pożegnanie ze żłobkiem

Dzieci i młodzież pożegnały się ze szkołami, a nasza M. ze żłobkiem…

Lipiec i sierpień spędzi z nami i dziadkami oraz koleżankami z podwórka, a od września idzie do przedszkola, które mamy dla odmiany – nie na drugim końcu miasta – tylko pięć minut spacerkiem od domu.

Przed wakacjami M. odebrała dyplom ukończenia żłobka, a swoim kolegom i koleżankom na pożegnanie rozdała swoje figurki z jajek niespodzianek i cukierki. Najbardziej będzie jej brakować Michała… To jej najlepszy kolega. Najpierw był Mati, a teraz jest Michał od dłuższego czasu. Bawiła się z nim, całowała na powitanie i pożegnanie (sama nam o tym mówiła). Niedawno oznajmiła nam nawet, że weźmie z nim ślub jak będzie miała 5 lat!

A teraz ich drogi rozeszły się… Ale może jeszcze kiedyś spotkają się gdzieś na jakiejś przedszkolnej imprezie, a może w szkole? Kto wie! Byłoby miło 🙂 Zwłaszcza, że wydaje nam się, że to „dobry chłopak” 😉

Prawdę mówiąc, odkąd dostaliśmy informację, że M. dostała się do państwowego przedszkola, to cieszyliśmy się z tego. Baaardzo. Bo w końcu będzie lżej finansowo i przede wszystkim znacznie bliżej. Ale teraz… Trochę nam żal. Zwłaszcza tych kilku zawartych przez M. znajomości. Cóż… Przed naszą córką nowe znajomości w przedszkolnej grupie trzylatków z genialnym zapleczem i wyposażeniem!

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s